Студентські роботи на замовлення

Замовте виконання студентської роботи - біржа Student Help швидко знайде професійного викладача

як ми допомагаємо

Розміщуєте завдання
Консультанти відгукуються
Обираєте консультанта
Виконання роботи
Отримуєте результат

Наші гарантії

Гарантія якості
Ми гарантуємо отримання 100% якісного результату
Низькі ціни
Знаходьте професійних консультантів, що відповідають вашому бюджету
Перевірені консультанти
У нас працюють тільки справжні професіонали, які пройшли перевірку і тестування
Доопрацювання та консультації
Доопрацювання та консультації безкоштовні, і надаються в максимально короткі терміни
Стати консультантом студентських робіт
Student Help — це хороший спосіб збільшити свої доходи, працюйте вдома у зручний для Вас час.
 • Вільний графік
 • Регулярні виплати
 • Понад 200 замовлень в день

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка
4,9
Відгуки
16786

Наші досягнення

362
Консультантів онлайн
230885
Завдань на відмінно
253973
Розміщено завдань
98%
Задоволених студентів

Відповіді на популярні питання

На Student Help ви контактуєте не з представником біржі, а безпосередньо з консультантом. Тому питання щодо ціни, термінів виконання замовлення та інші нюанси вирішуються як мінімум удвічі швидше. Ми прагнемо, щоб наш сервіс був зручним та надійним. Якщо робота вимагатиме коригування, можете не сумніватися, вона буде виконана найближчим часом.
На сайті зареєстровані дипломовані фахівці, професіонали з багаторічним досвідом та безліччю успішно зроблених проектів. Багато авторів мають наукові ступені та знають, як працювати з найскладнішими темами. Всі проекти пишуться без використання готових текстів з Інтернету та проходять Антиплагіат.
Ціна на студентські роботи стартує від 180 грн. Точна вартість обговорюється з виконавцем і розраховується на підставі типу студентської (реферат, курсова, дипломна), обсягу, предмета та складності теми, термінів виконання. Остаточна ціна озвучується до того, як автор розпочинає роботу над проектом. Ви можете вибирати між пропозиціями виконавців.
Ми працюємо дистанційно. Щоб замовити роботу, вам потрібно зареєструватися та залишити свої контакти. Після цього ви зможете розмістити замовлення, вибрати предмет, ознайомитись з пропозиціями авторів та домовитись про співпрацю. Спілкуючись із виконавцями безпосередньо через інтернет, ви заощаджуєте особистий час, а ми отримуємо можливість запропонувати оптимальне співвідношення ціни та якості.
Сайт працює по повній передоплаті, але ми гарантуємо 100% результат. У нас існує гарантійний період терміном 7-21 день, щоб ви могли не поспішаючи та вдумливо перевірити роботу. Ми надаємо безкоштовні консультації, а у разі потреби автор виконає доопрацювання та внесе виправлення. У процесі виконання роботи автор перебуває у зв'язку з клієнтом, враховує його вимоги та побажання.
Наші оператори знаходяться на зв'язку протягом дня, і ми намагаємося, щоб тривалість обробки заявки не перевищувала 15 хвилин. У виняткових випадках обробка може тривати більш тривалий час. Але ми завжди попереджаємо про це своїх клієнтів.

Виконання рефератів, курсових та дипломних робіт на замовлення

Здобути хорошу освіту – важливий етап у житті кожного. Але хто сказав, що буде легко? Поки ви «гризете граніт науки», доводиться виконувати багато завдань, писати реферати, курсові, дипломні. А часу катастрофічно не вистачає. Як усе встигнути без втрати якості? Найкраще рішення – звернутися до професіоналів, які виконають будь-який вид студентських робіт на замовлення.

Student Help – біржа, яка створена для того, щоб допомагати студентам. Тут ви завжди зможете замовити студентську роботу у найкращих авторів України. Сайт працює за автоматизованою та чітко налагодженою системою, щоб забезпечити комфортну комунікацію між авторами та замовниками.

Якісні, унікальні роботи за доступними цінами, чесність та гарантії – те, що ми пропонуємо. Скористайтеся нашими послугами та переконайтеся, наскільки це зручно!

Курсові роботи на замовлення

Курсова робота – головний біль усіх студентів. Особливо тих, які навчаються заочно, поєднують відвідування лекцій з роботою та встигли завести сім'ю.

Курсовий проект є закріпленням та перевіркою знань з цілого курсу. І під час сесії одним предметом справа не обмежується. Якщо при складання заліку або іспиту ще може пощастити, трапиться «щасливий квиток» з близькою темою, то підготовка до курсової – процес трудомісткий і ґрунтовний. Іноді специфіка теми є такою, що вимагає не просто теоретичної підготовки, а проведення повноцінного наукового дослідження.

Додатково доведеться вникати у правила оформлення титульного листа, продумувати структуру, оформляти зміст та список літератури. Де взяти цей час?

Несвоєчасне здавання курсової тягне за собою хвости, перездавання і може спричинити відрахування.

Досить ламати голову. Надайте виконання курсових робіт професіоналам. На біржі Student Help працюють кваліфіковані автори, які:

 • Вкладуться у терміни, навіть якщо вони короткі.
 • Знайдуть необхідні матеріали, навіть для дуже складних тем.
 • Опрацюють зарубіжні джерела та підберуть актуальну інформацію.
 • Гарантують унікальність. Жоден професор не причепиться, що ваша робота просто скопійована з інтернету.

Наші автори не лише напишуть курсову з нуля, але також допоможуть внести певні доопрацювання, знайти відповідні матеріали та підвищити унікальність окремих розділів.

Не варто ризикувати здоров'ям, коли можна замовити курсову онлайн за доступною ціною та спати спокійно!

Дипломна робота на замовлення

Перед випускниками ВНЗ стоїть нелегке завдання – підготувати та здати дипломний проект. Здається, що тут складного: стільки рефератів та курсових за плечима? Але дипломна робота – не те саме. Це повноцінна наукова праця, яка передбачає дослідження безлічі джерел інформації, що показує здатність студента до аналітичного мислення, що підтверджує його глибокі знання. А ще – це рекомендація, яку можна і потрібно надавати на співбесідах при наймі на роботу за фахом.

Якість дипломної роботи надзвичайно важлива для студентів, які прагнуть потрапити до аспірантури. Поганий проект на кафедрі не пройде. Щоб зробити його, доведеться:

 • Підібрати актуальну тему та чітко сформулювати її.
 • Обговорити з науковим керівником тему, погодити план і список джерел, що використовуються.
 • Вивчити безліч професійної літератури.
 • Включити до проекту практичну частину, що складається з аналізу чи експерименту на тему дипломної роботи. На її підставі необхідно зробити певні висновки.

Дипломна робота має специфічну структуру: вступ, теорія, практика, висновок, список літератури, примітки. Чи варто говорити, що для написання корисної та інформативної роботи потрібно досконально знати специфіку предмета і, зокрема, теми, що вивчається?

Іншими словами, дипломна робота – важка інтелектуальна праця, яка потребує маси сил та часу. І немає нічого поганого в тому, щоб звернутися за допомогою до знаючих людей.

Де їх знайти? На біржі Student Help. Тут зареєстровано понад 450 авторів з усієї України, які займаються написанням дипломних проектів на професійному рівні. Вони допоможуть:

 • підібрати тему дипломної роботи;
 • скласти план;
 • проаналізувати важливі аспекти;
 • вирішити практичну частину.

Вирішивши замовити дипломну роботу онлайн у кваліфікованих авторів, ви отримуєте безліч переваг. Ви легко знайдете виконавця з гуманітарної чи технічної науки. Тут допоможуть як із окремими частинами проекту, так і візьмуться за виконання з нуля. Ви звільните час на інші завдання, зможете спокійно працювати та займатися повсякденними справами. Але, головне, що робота буде виконана на високому рівні, без помилок та друкарських помарок, будуть внесені всі необхідні правки.

Єдине, що вам залишиться, – кілька разів уважно прочитати готовий диплом, щоб викладачі не запідозрили, що його виконано не самостійно.

Реферати на замовлення

Написання рефератів – обов'язкова частина навчання. Ця робота являється письмовим твором на вузьку тему обсягом 15-20 сторінок. Незважаючи на легкість, написання рефератів приховує у собі багато «підводних каменів»:

 1. Через невеликий обсяг необхідно викладати матеріал лаконічно. Для цього необхідний глибокий аналіз, складання графіків, схем та таблиць.
 2. Високі вимоги до унікальності. Навіть якщо студент самостійно виконав роботу, вона може не пройти перевірку на Антиплагіат через наявність специфічних термінів.
 3. Якщо сесія зовсім скоро, доводиться писати не один, а кілька рефератів, що забирає час, якого у студентів і так немає.

Що робити? Завантажити реферат в інтернеті. Але це прямий шлях до перездачі, адже викладачі легко визначають запозичені роботи.

Надійним рішенням буде зайти на біржу Student Help та замовити реферат онлайн. Тут ви легко знайдете автора, який якісно напише роботу навіть за дуже складною темою і для найвибагливішого викладача. Роботи виконуються вчасно, правки вносяться оперативно та безкоштовно.

Реферати пишуть фахівці з вищою освітою та багатим досвідом. У нас є автори з права, бухгалтерського обліку, економіки, філософії, психології, програмування та інших предметів.

Приємний бонус – це недорого. Ви отримуєте можливість вибирати між різними авторами та оптимальною для себе вартістю. Ціна реферату формується залежно від обсягу, специфічності предмета, термінів та вимог унікальності.

Знайти виконавця легко. Зареєструйтесь на біржі, позначте тему реферату та автори самі почнуть писати вам та пропонувати допомогу. Після отримання готового результату у вас буде гарантійний термін, щоб перевірити роботу та внести виправлення.

Student Help – біржа №1 в Україні. Ми допомагаємо студентам заповнити прогалини та отримати допомогу у навчанні. Робота з авторами безпосередньо гарантує низькі ціни та постійний зворотний зв'язок. Замовляйте студентську роботу вже сьогодні та ви не будете турбуватися про це питання. Ви отримаєте результат швидко і яксно.

ЗАМОВТЕ РОБОТУ АБО ЗАДАЙТЕ НАМ ПИТАННЯ