Замовити написання курсової роботи

Сайт Student Help - найкраще місце, щоб купити курсову роботу студенту в Києві або в інших містах України!


Як замовити курсову роботу

Розмістіть завдання
Почніть замовлення курсової роботи з розміщення завдання на сайті
Оберіть консультанта роботи
Після розміщення вашого замовлення, консультанти підпишуться на нього
Отримайте готовий результат
Отримуйте готовий результат і не забудьте залишити відгук!
Гарантійний період
Після отримання роботи у вас буде 7 гарантійних днів, щоб її перевірити
Чому курсові роботи замовляють у нас
Від 750 грн
вартість роботи
Вже через невеликий термін ви знайдете виконавця, який візьметься за вашу роботу, якщо вам необхідна допомога з написанням курсової роботи. При цьому, швидше за все, ви будете вибирати відразу з декількох консультантів.
Від 2 днів
термін виконання
До нас регулярно звертаються студенти з Києва та інших міст України, для написання текстових матеріалів на замовлення. Недорого, швидко та з гарантіями якості — ось чому вибирають саме нас тисячі клієнтів.

Скільки коштує курсова робота

Вартість роботи:
Оцінимо вашу роботу протягом 30 хв!

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка
4,9
Відгуки
16570

Останні виконані курсові роботи

Курсова робота - основна інформація

✅ Середня ціна: 750 грн
✅ Термін виконання: від 2 днів
✅ Безкоштовні доопрацювання: 21 День
✅ Автор: викладач
✅ Середній досвід авторів: більше 3х років

Відповіді на популярні питання

Головний недолік готових безкоштовних курсових робіт – загальнодоступність. Зміст більшості вже неактуальний і взагалі викликає сумніви, адже для написання нерідко використовуються неперевірені джерела. Висока ймовірність, що матеріал принесе більше неприємностей, ніж користі, і спричинить провал заліку або іспиту. До того ж, у більшості університетів курсові перевіряють на унікальність.
Біржа Student Help пропонує курсові з усіх предметів ВНЗ та інших навчальних закладів. Зареєстровані автори зовсім не бояться складнощів і докладуть максимум зусиль, щоб опрацювати вашу тему на найвищому рівні. Ми також допомагаємо з іншими питаннями, наприклад, складемо план курсової, якщо його немає. Можете не сумніватися, з нашою роботою на вас чекає висока оцінка!
Ми пропонуємо замовити роботу, яка пишеться за індивідуальним замовленням, а в основі будуть лежати актуальні та затребувані джерела. Перед відправкою клієнту робота обов'язково проходить перевірку на Антиплагіат. Навіть терміновість замовлення не вплине на якість.
Консультанти біржі – досвідчені майстри. Серед них є викладачі, аспіранти, випускники ВНЗ із червоними дипломами. Вони володіють теорією та практикою зі свого предмета, що дозволяє писати для наших клієнтів кращі курсові роботи. При цьому ціна доступна кожному студенту.
Вартість кожної роботи індивідуальна і залежить від складності та розміру курсової. Більше того, одну роботу автори пропонують написати за різною ціною. Вам залишиться лише вибрати. На вартість впливають також і терміни – чим швидше потрібно зробити роботу, тим вищою буде ціна. Стандартна ціна стартує від 450 грн. за проєкт.
Звичайно. Ми вважаємо абсолютно нормальним, що у клієнта можуть виникати питання, доки автор пише роботу. Тому на сайті є месенджер, який ви зможете контактувати з виконавцем безпосередньо. Сміливо питайте, і вам дадуть розгорнуту відповідь. Також можете зв'язатися з адміністрацією по телефону, надіслати повідомлення до Телеграма або написати нам на електронну пошту.

Замовити курсову роботу недорого з гарантією

Якісна курсова робота – запорука успішного складання сесії. А ще – можливість студенту проявити себе, продемонструвати знання, неординарний підхід та інші якості. Прагнете здивувати викладача, чи зацікавлені, щоб ваш проєкт гармонійно поєднував зміст та форму?

Хороше рішення – замовити курсову роботу на біржі Student Help та гарантовано отримати високу оцінку.

Як це працює?

Біржа створена на допомогу студентам. Ми зібрали найкращих авторів з технічних та гуманітарних наук з Києва, Харкова, Дніпропетровська та інших міст України. Це викладачі ВНЗ та коледжів, випускники з червоними дипломами, аспіранти. Вони готові допомагати, ділитися знаннями, позбавляти вас зайвих стресів і хвилювань.

Схема співпраці з нами є простою. Щоб замовити курсову:

 1. Реєструйтеся на сайті та розміщуйте замовлення. Обов'язково вкажіть предмет, тему, вимоги керівника та свої побажання.
 2. Біржа запропонує вам професіоналів, які готові виконати проєкт якісно у встановлені терміни. Спілкуйтеся з кожним, обирайте відповідного за ціною та кваліфікацією.
 3. Оплатіть роботу. Це гарантія 100% результату. Поки проєкт виконується, кошти знаходяться на сайті.
 4. Отримайте готовий результат. Після перевірки та внесення правок гроші переводяться на рахунок виконавцю.

Вигоди є очевидними. Ви отримуєте на руки повністю готовий матеріал, не витрачаючи часу та сил. При цьому він якісний, унікальний, оформлений правильно та грамотно. Залишається лише прочитати його та підготуватися до здачі предмета.

Зі Student Help із сесією немає проблем

Часто студенти побоюються купити курсову роботу через біржу. Думають, що звернутися до старшокурсника зі свого ВНЗ або знайти приватного автора безпосередньо простіше та дешевше. Це не так.

Старшокурсники, як правило, люди зайняті. У них свої сесії «на носі», тому немає гарантії, що робота буде виконана вчасно та гарної якості. Та й унікальність страждає. Приватний автор теж не вихід. Висока ймовірність, що він візьме передоплату і зникне.

Щоб не втратити свої кошти і, головне, отримати матеріал, яким ви пишатиметеся, звертайтеся до біржі №1 в Україні – Student Help.

Ми розуміємо, наскільки важливою є курсова робота для студента, і виконаємо її ідеально. Ми знаємо, що таке дедлайн - навіть звернувшись в останній момент, ви отримаєте матеріал в термін.

Student Help – унікальний сервіс:

 1. Сотні авторів на вибір. Доступні портфоліо виконавців, їхня кваліфікація, ціни.
 2. Можливість вибрати найвигіднішу ціну. Автори самі встановлюють вартість послуг, залежно від дедлайну, теми, вимог наукового керівника.
 3. Гарантії дотримання термінів та результату. Процес співробітництва відбувається не безпосередньо з виконавцем, а через біржу. Вас не кинуть на гроші, не зникнуть в останній момент. Під час написання курсової ви можете підтримувати зв'язок із виконавцем, переглядати виконані розділи та коментувати їх.
 4. Безкоштовні доопрацювання. Після надання готового результату діє гарантійний період, протягом якого виконавець доопрацює, доповнить чи виправить роботу.

Замовити курсач через біржу Student Help – безпечно, надійно, недорого!

Як ми пишемо курсові роботи?

Написання курсової складається з кількох етапів:

 1. Обговорення плану. Виконавець погоджує із замовником, що включати в теоретичну та практичну частини, продумує та обговорює деталі.
 2. Підбір літератури відповідно до методичних вимог. Навіть якщо тема є складною, матеріали знайти не просто, автори зроблять це. Опрацюють зарубіжні джерела, підберуть актуальну базу на предмет.
 3. Реалізація. Завдання автора – чітко розкрити тему і завдання курсової, провести ретельний аналіз викладу практичної частини, правильно оформити.
 4. Забезпечення унікальності. Навіть коли студент самостійно пише роботу, вона може не пройти перевірку на плагіат. Роботи наших авторів є повністю унікальними!
 5. Здача готового матеріалу. Після отримання роботи прочитайте її, віднесіть викладачеві. Якщо потрібно внести доопрацювання та коригування, ми зробимо це без додаткової плати.

Ви можете купити курсову в будь-який час. Також замовити окремі частини проекту. Допоможемо знайти матеріал, підвищимо унікальність, напишемо кілька розділів, виконаємо термінове замовлення.

4,9 5
(6006 оцінок)
Оцініть сторінку

Скільки коштує курсова робота

Залиште заявку на сайті і протягом 15 хвилин дізнайтеся вартість Вашої роботи