Написання дипломних робіт на замовлення

Сайт Student Help - найкраще місце, щоб замовити дипломну роботу студенту в Києві або в інших містах України!


Як замовити дипломну роботу

Розмістіть завдання
Почніть замовлення дипломної роботи з розміщення завдання на сайті
Оберіть консультанта роботи
Після розміщення вашого замовлення, консультанти підпишуться на нього
Отримайте готовий результат
Отримуйте готовий результат і не забудьте залишити відгук!
Гарантійний період
Після отримання роботи у вас буде 7 гарантійних днів, щоб її перевірити
Чому дипломні роботи замовляють у нас
Від 4000 грн
вартість роботи
Вже через невеликий термін ви знайдете виконавця, який візьметься за вашу роботу, якщо вам необхідна допомога з написанням дипломної роботи. При цьому, швидше за все, ви будете вибирати відразу з декількох консультантів.
Від 7 днів
термін виконання
До нас регулярно звертаються студенти з Києва та інших міст України, для написання текстових матеріалів на замовлення. Недорого, швидко та з гарантіями якості — ось чому вибирають саме нас тисячі клієнтів.

Скільки коштує дипломна робота

Вартість роботи:
Оцінимо вашу роботу протягом 30 хв!

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка
4,9
Відгуки
16570

Останні виконані дипломні роботи

Дипломна робота - основна інформація

✅ Середня ціна: 4000 грн
✅ Термін виконання: від 7 днів
✅ Безкоштовні доопрацювання: 21 День
✅ Автор: викладач
✅ Середній досвід авторів: більше 3х років

Відповіді на популярні питання

Student Help спеціалізується на написанні унікальних матеріалів та надання всебічної підтримки студентам. Довірити дипломну роботу нам означає гарантовано отримати високу якість. Про це свідчать численні відгуки студентів з усіх міст України. У нас діє гарантійний період, протягом якого в роботу безкоштовно вносяться виправлення.
Так, ви можете домовитися з автором, щоб він доопрацював те, що ви розпочали. Консультант виконає замовлення із високим рівнем унікальності, використовуючи достовірні джерела інформації. Це може бути лише теоретична чи практична частина. Однак у цьому випадку Student Help несе відповідальність лише за ту частину диплома, яку написано виконавцем.
Ми цінуємо свою репутацію. Усі етапи виконання куруються спеціалістами сайту, щоб надати гарантію своєчасного та якісного результату. У нас виключено шахрайство – можете не побоюватися, що автор завантажить роботу в інтернеті та надішле її вам. Перед здаванням вона проходить перевірку у відділі якості, і якщо виявляється плагіат, співробітництво з таким автором припиняється. А диплом із нуля виконує інший виконавець. Варто зазначити, що таких випадків ще не було.
Ми враховуємо, що студенти не можуть дозволити собі надто високі розцінки, тому вартість наших дипломів є доступною, і стартує від 3000 грн. Залежно від складності та додаткових вимог сума може змінюватись. Щоб дізнатися точну вартість, розмістіть замовлення в особистому кабінеті й ви дізнаєтеся, на яку суму розраховувати.
Якщо ви залишили підготовку матеріалу «на потім», а потім просто забули про нього, ви завжди можете звернутися до Student Help. Тут завжди є вільні автори, які миттєво розпочнуть роботу. Процес триватиме кілька днів. При цьому від вас знадобиться мінімум інформації – назва дисципліни, тема роботи, обсяг та основні вимоги керівника проєкту.
Ви можете замовити у нас роботу з будь-якого регіону України та навіть іншої країни. Сервіс працює в дистанційному режимі, і нам не важливо, де ви знаходитесь.

Дипломна робота на замовлення за тиждень із безкоштовними правками

99% навчання у ВНЗ позаду. Залишився останній крок – написання дипломної роботи. І важливо зробити його правильно.

Вимоги високі. Існують розроблені норми до оформлення тексту, змісту, списку використаних джерел. Перевіряється дипломна робота, потім деякий час зберігається у ВНЗ. Потрібно мати високий рівень підготовки, вивчити багато інформації, структурувати, проаналізувати її. В іншому випадку не уникнути багаторазових повернень на доопрацювання.

Щоб позбавити себе важкої рутини, безсонних ночей, нестачі часу та отримати якісний результат, можете замовити дипломну роботу на Student Help – біржі N1 в Україні для студентів.

Купити дипломні роботи будь-якого рівня складності

На нашому сайті зареєстровано понад 450 авторів з Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя та інших міст України. Це випускники ВНЗ із червоними дипломами, аспіранти, викладачі технічних та гуманітарних наук. Вони знають, як:

 • працювати з джерелами, зокрема іноземними;
 • аналізувати отриману інформацію;
 • докладно розкривати тему;
 • оформляти наукові роботи;
 • писати грамотно та унікально.

Завдяки нам студенти вже отримали понад 30 тисяч відмінних оцінок. Все, що потрібно зробити – зареєструватися на сайті та залишити заявку. Ми підберемо найкращих виконавців та оформимо угоду.

На написання буде витрачено від 7 днів. Чим довший дедлайн, тим дешевше можна купити дипломну роботу. Після підтвердження та погодження деталей здійснюється оплата. Але кошти залишаються замороженими на сайті до моменту, коли ви отримаєте та затвердите результат.

Процес написання дипломної роботи

За час діяльності ми сформували чіткий сценарій взаємодії виконавців та студентів. Такий підхід дозволяє врахувати важливі моменти, дійти порозуміння ще на етапі обговорення проекту, досягти найкращих результатів.

Як виглядає написання дипломної роботи з нами:

 1. Автор уточнює потреби замовника. Студенти не завжди можуть точно вказати у заявці всі нюанси. Нічого страшного, фахівці самі з'ясовують, що необхідно зробити в рамках проєкту: написати повністю з нуля, виконати окремий розділ, підвищити унікальність, підібрати літературу. Далі обговорюються технічні моменти: обсяг, відсоток унікальності, формат.
 2. Виконавець з'ясовує вимоги керівника: рекомендовані джерела, найкраща концепція, особливості оформлення практичної частини. Дотримання цих вимог – половина успіху самої роботи і захисту. Викладач бачить, що його рекомендації враховувалися і лояльніше ставиться до студента.
 3. Написання проєкту за розділами та їх узгодження із замовником. Такий формат кращий, тому що дозволяє виявити помилки та неточності у процесі, своєчасно усунути їх. Замовник, у свою чергу, бачить, що робота рухається і не переживає про дедлайн.
 4. Перевірка унікальності, оформлення, передача замовнику. Коли диплом написаний, важливо перевірити його на антиплагіаті, зіставити з вимогами у методичних вказівках та загалом на відповідність поставленому завданню.
 5. Внесення змін. Після здачі проєкту діє гарантійний період 21 день, протягом якого виконавець залишається на зв'язку та за необхідності безкоштовно вносить виправлення. Важливо тим часом показати диплом викладачеві, щоб він висловив свої зауваження, адже студент може пропустити щось важливе. Завдання біржі Student Help не в тому, щоб студент схвалив роботу, а щоб вона отримала високу оцінку.

Переваги співпраці зі Student Help

Ви отримуєте можливість купити диплом високої якості недорого, без ризиків та переживань. Направляєте свій час, сили та енергію на досягнення інших цілей.

Ми надаємо:

 • Роботу, написану фахівцями. Співпрацюємо з авторами з багаторічним досвідом.
 • Дипломи з практично будь-яких гуманітарних та технічних предметів.
 • Висока унікальність. Вашому керівнику ні до чого причепитися.
 • Максимально короткий термін – від 7 днів.
 • Оформлення відповідно до вимог та стандартів.
 • Повний супровід з моменту розміщення заявки до закінчення гарантійного періоду.

Замовити диплом на нашій біржі дешево. Оформляйте заявку та переконайтеся, що за адекватну ціну можна отримати якісну та унікальну роботу.

4,9 5
(641 оцінка)
Оцініть сторінку

Скільки коштує дипломна робота

Залиште заявку на сайті і протягом 15 хвилин дізнайтеся вартість Вашої роботи