Замовити бізнес план

Сайт Student Help найкраще місце, щоб купити бізнес план у Києві та інших містах України!


Як замовити бізнес план

Розмістіть завдання
Почніть замовлення бізнес плану з розміщення завдання на сайті
Оберіть консультанта роботи
Після розміщення вашого замовлення, консультанти підпишуться на нього
Отримайте готовий результат
Отримуйте готовий результат і не забудьте залишити відгук!
Гарантійний період
Після отримання роботи у вас буде 7 гарантійних днів, щоб її перевірити
Чому бізнес плани замовляють у нас
Від 800 грн
вартість роботи
Вже через невеликий термін ви знайдете виконавця, який візьметься за вашу роботу, якщо вам необхідна допомога з написанням бізнес плану. При цьому, швидше за все, ви будете вибирати відразу з декількох консультантів.
Від 1 дня
термін виконання
До нас регулярно звертаються студенти з Києва та інших міст України, для написання текстових матеріалів на замовлення. Недорого, швидко та з гарантіями якості — ось чому вибирають саме нас тисячі клієнтів.

Скільки коштує бізнес план

Залиште заявку на сайті і протягом 15 хвилин дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка
4,9
Відгуки
16726

Останні виконані бізнес плани

Бізнес план - основна інформація

✅ Середня ціна: 800 грн
✅ Термін виконання: від 1 дня
✅ Безкоштовні доопрацювання: 7 Днів
✅ Автор: викладач
✅ Середній досвід авторів: більше 3х років

Чому замовити бізнес-план у Student Help – найкраще рішення?

Бізнес-план – це детальний структурований опис основних напрямів діяльності та розвитку компанії, який включає цілі підприємства, план дій та розрахунки з перспективою на найближчі кілька років. Навіть саме визначення може звучати складно для студента, а що вже казати про виконання цього завдання?

Написання бізнес-плану потребує як великих знань, так і вміння робити точні розрахунки. На його написання у людини без досвіду може піти кілька годин або навіть днів. При цьому буде витрачено величезну кількість сил та енергії. Найкращим виходом із ситуації для студента буде замовити бізнес-план у команди професіоналів Student Help. Таким чином, ви не тільки звільните свій час, але й гарантовано отримаєте високий бал за виконання завдання.

Навіщо потрібен бізнес-план?

Student Help надає допомогу в написанні бізнес-плану не лише студентам економічних та бізнес факультетів, а й підприємцям-початківцям. Продумування деталей, опрацювання бюджету, аналіз можливих проблем – важливі етапи написання бізнес-плану, що дозволяють проаналізувати всі ризики для компанії.

Бізнес-план необхідний для таких цілей:

  • Для розвитку бізнесу. Бізнес-план допомагає оцінити сильні та слабкі сторони компанії, сформулювати цілі та перспективи розвитку, провести аналіз ринку, визначити обсяги матеріальних ресурсів для реалізації та розвитку проєкту та багато іншого.
  • Залучення потенційних інвесторів. За допомогою грамотно написаного бізнес-плану можна переконати потенційних партнерів у тому, що проєкт вигідний в інвестиційному плані та окупить вкладені гроші.
  • Для одержання банківського кредиту. На жаль, банки не повірять підприємцям-початківцям на слово, що їхній бізнес буде прибутковим і швидко окупиться. Їм потрібне підтвердження на папері, яким і є бізнес-план.

Від чого залежить вартість бізнес-плану на замовлення?

Наша перевага перед конкурентами – це не лише команда найкращих фахівців, а й лояльні ціни на послуги. Ціна бізнесу-плану на замовлення – від 400 грн.

На вартість може впливати обрана тематика, сфера та спеціальність, а також обсяг роботи та загальний рівень складності. Заповніть форму на нашому сайті і всього за 15 хвилин дізнайтесь про точну вартість роботи!

Як замовити бізнес-план у Student Help?

Незважаючи на величезну кількість літератури з бізнес-планування, написання бізнес-плану все ще залишається складним завданням не тільки для студентів, але і для підприємців. Команда професіоналів Student Help - це професіонали з усієї України, які мають необхідні знання та досвід, щоб якісно виконати роботу, яка буде відповідати вашим очікуванням.

Для того, щоб замовити бізнес-план, вам потрібно зробити лише кілька кліків за кілька хвилин. Погодьтеся, що це набагато простіше та швидше, ніж самостійно займатися написанням бізнес-плану?

  • Вкажіть тему роботи, предмет та вашу адресу електронної пошти.
  • На вашу заявку відгукнуться спеціалісти Student Help, серед яких ви можете обрати відповідного виконавця. Уточніть всі необхідні вимоги та побажання у написанні роботи.
  • Присвятіть час, що звільнився, і надайте написання бізнес-плану нашим професіоналам. Після отримання роботи, у вас буде цілий тиждень гарантійного терміну, щоб переконатися, що робота написана відповідно до ваших очікувань.

Про якість нашої роботи говорять відгуки замовників та реальні цифри – середня оцінка за роботу складає 4,9! Ми могли б ще довго перераховувати причини того, чому вам варто замовити бізнес-план у Student Help, але ви можете самі переконатися в якості нашої роботи, заповнивши заявку на сайті.

4,7 5
(141 оцінка)
Оцініть сторінку