Мотиваційний лист на замовлення

Сайт Student Help - найкраще місце, щоб купити мотиваційний лист студенту в Києві або в інших містах України!


Як замовити мотиваційний лист

Розмістіть завдання
Почніть замовлення мотиваційні листи з розміщення завдання на сайті
Оберіть консультанта роботи
Після розміщення вашого замовлення, консультанти підпишуться на нього
Отримайте готовий результат
Отримуйте готовий результат і не забудьте залишити відгук!
Гарантійний період
Після отримання роботи у вас буде 7 гарантійних днів, щоб її перевірити
Чому мотиваційні листи замовляють у нас
Від 300 грн
вартість роботи
Вже через невеликий термін ви знайдете виконавця, який візьметься за вашу роботу, якщо вам необхідна допомога з написанням мотиваційні листи. При цьому, швидше за все, ви будете вибирати відразу з декількох консультантів.
Від 1 дня
термін виконання
До нас регулярно звертаються студенти з Києва та інших міст України, для написання текстових матеріалів на замовлення. Недорого, швидко та з гарантіями якості — ось чому вибирають саме нас тисячі клієнтів.

Скільки коштує мотиваційний лист

Залиште заявку на сайті і протягом 15 хвилин дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка
4,9
Відгуки
16892

Останні виконані мотиваційні листи

Мотиваційний лист - основна інформація

✅ Середня ціна: 300 грн
✅ Термін виконання: від 1 дня
✅ Безкоштовні доопрацювання: 7 Днів
✅ Автор: викладач
✅ Середній досвід авторів: більше 3х років

Мотиваційний лист: що це і як написати?

В останні роки для вступних кампаній кожному абітурієнту обов'язково потрібен мотиваційний лист. За його подання не виставляють балів, але його зміст впливає на те, чи приймуть вступника в обраний ВНЗ.

Як замовити мотиваційний лист?

Якщо ви сумніваєтеся, чи зможете правильно написати лист для свого ВНЗ, краще звернутися за допомогою до фахівців. Наші спеціалісти з радістю допоможуть написати індивідуальний мотиваційний лист, який розкриє ваші сильні сторони та допоможе вступити до омріяного університету!

Що таке мотиваційний лист?

Мотиваційний лист — це написані в доступній та вільній формі дані про вступника, його інтерес до обраної професії, очікування стосовно результатів навчання, інформація про його досягнення в обраній галузі тощо.

Зазначений документ дає змогу приймальній комісії оцінити майбутнього студента, наскільки йому цікава професія та навчання по вибраній спеціалізації у конкретному університеті, яку мету на подальше професійне зростання він ставить.

Що обов’язково потрібно вказати?

Оскільки досягнення в кожного абітурієнта різні, а мотивація до вступу може відрізнятися залежно від обраної професії, потрібно перед написанням визначитися з цими пунктами. Також обов’язково потрібно зазначити персональну інформацію — дані про вас, дані про вищий навчальний заклад та факультет, на який ви плануєте вступати. Якщо у вас є нагороди у потрібній сфері — надайте інформацію про них спеціалісту, який буде допомагати вам у створенні мотиваційного листа.

Скільки коштує замовлення?

Вартість такої роботи буде визначатись стосовно обсягу та структури вашого мотиваційного листа. Також ціна буде залежати від термінів виконання та обраного ВНЗ, адже для більш популярних спеціальностей ваш лист повинен мати своєрідну «родзинку», яка вирізнить вас серед інших вступників.

Вимоги до мотиваційного листу

Згідно з загальними вимогами обсяг написаного не має перевищувати 20 тисяч символів. Але заклади можуть встановлювати додаткові вимоги, наприклад, від 300 до 500 слів. Структура листа має бути послідовною:

  1. Звернення (або «Шапка»). Оформлюється згідно з вимогами діловодства, чинних на момент написання листа. Зазвичай це дані голови приймальної комісії та дані про вступника.
  2. Вступ. В ньому має бути пояснення причин вибору університету, як це допоможе вам у майбутній професії та яких цілей ви хочете досягти.
  3. Основна частина. Хто ви, як навчання за професією допоможе вам досягти особистих цілей, чому серед усіх мають обрати саме вас.
  4. Висновок. Підбиття підсумків усього, що написано вище.
  5. Подяка за ознайомлення із листом, дата та підпис. Цей пункт має бути найменшим за обсягом.
Радимо перед початком написання листа обов’язково скласти короткий план. Це допоможе послідовно розписати структуру, щоб не повторюватися та точно вказати все, що потрібно.

Навіщо потрібен мотиваційний лист?

Подання такого документа, якщо він вимагається приймальною комісією, дасть змогу краще дізнатися вступника. До того ж в разі вступу декількох осіб з однаковими конкурсними балами, саме вдало написаний мотиваційний лист, дасть змогу потрапити на навчання.

5 5
(44 оцінки)
Оцініть сторінку