Замовити переклад тексту

Переклад тексту на замовлення Student Help - найкращий варіант для тих, хто не володіє розмовною мовою


Як замовити переклад

Розмістіть завдання
Почніть замовлення перекладу з розміщення завдання на сайті
Оберіть консультанта роботи
Після розміщення вашого замовлення, консультанти підпишуться на нього
Отримайте готовий результат
Отримуйте готовий результат і не забудьте залишити відгук!
Гарантійний період
Після отримання роботи у вас буде 7 гарантійних днів, щоб її перевірити
Чому переклади замовляють у нас
Від 100 грн
вартість роботи
Вже через невеликий термін ви знайдете виконавця, який візьметься за вашу роботу, якщо вам необхідна допомога з написанням перекладу. При цьому, швидше за все, ви будете вибирати відразу з декількох консультантів.
Від 4 годин
термін виконання
До нас регулярно звертаються студенти з Києва та інших міст України, для написання текстових матеріалів на замовлення. Недорого, швидко та з гарантіями якості — ось чому вибирають саме нас тисячі клієнтів.

Скільки коштує переклад

Вартість роботи:
Оцінимо вашу роботу протягом 30 хв!

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка
4,9
Відгуки
16726

переклади на замовлення з інших предметів

Останні виконані переклади

Переклад - основна інформація

✅ Середня ціна: 100 грн
✅ Термін виконання: від 4 годин
✅ Безкоштовні доопрацювання: 7 Днів
✅ Автор: викладач
✅ Середній досвід авторів: більше 3х років

Переклад тексту на замовлення Student Help — найкращий варіант для тих, хто не володіє розмовною мовою

Часто зустрічаєтесь з тим, що потрібно перекласти текст, а Google перекладач робить це не так якісно, ​​як хотілося б? Більш того, машинний переклад часто виявляється непридатним для використання і вам доводиться витрачати багато часу на його редагування?

Потрібно розуміти, що переклад статей, рефератів, анотацій, книг та наукових термінів може виявитися складним завданням для непрофесіоналів. Для того, щоб отримати якісний переклад, дуже важливо, щоб він був виконаний фахівцем, який володіє не тільки високим рівнем знання мови, але й має необхідні знання та досвід, щоб правильно передати інформацію.

Student Help надає кваліфіковану допомогу у перекладі текстів будь-якого рівня складності. Ми гарантуємо якісний переклад тексту на замовлення за доступною ціною та в найкоротший термін.

Які переклади ми надаємо?

Наша головна мета – вирішити всі ваші мовні завдання. Ми здійснюємо переклад:

 • економічної, юридичної, фінансової літератури;
 • анотацій та художніх книг;
 • науково-популярних статей та рефератів;
 • термінів різного рівня складності;
 • художніх, історичних та наукових текстів, та багато іншого.

Розмістивши замовлення на Student Help, ви можете самостійно обрати виконавця, який допоможе вам у перекладі тексту на будь-яку тему. Завдяки професійним перекладачам з великим досвідом роботи, вже понад 10 000 замовників отримали переклад тексту, який повністю задовольнив їх очікування.

З якими мовами ми працюємо?

На сьогоднішній день послуги з перекладу необхідні багатьом - починаючи від школярів та студентів до великих компаній, які хочуть вийти на міжнародний ринок. Ми допоможемо в перекладі тексту на мови:

 • Англійська.

  Найпопулярніша мова для перекладу. Однак це не означає, що вона найпростіша. Якщо ви не володієте розмовним рівнем англійської мови, переклад тексту на англійську мову замовляйте переклад тексту в Student Help.

 • Німецька.

  Часто німецьку мову по праву вважають найскладнішою у вивченні. Проте наші перекладачі мають великий досвід і навички в перекладі на німецьку та назад. Замовити переклад на німецьку мову можливо лише за кілька кліків: https://studenthelp.com.ua/uk/perevod/nemetskiy

 • Французька.

  Якщо вам потрібен переклад тексту на французьку, не варто в паніці шукати квитки до Франції, сподіваючись швидко вивчити мову, поспілкувавшись із носіями мови за чашкою кави та круасанами. Просто оформіть переклад тексту на французьку мову, і вам нададуть допомогу в перекладі тексту наші професіонали.

 • Іспанська.

  Незважаючи на всю красу іспанської мови, багато хто стикається з труднощами в перекладі. Заощаджуйте свій час та надайте цю справу нашим фахівцям: https://studenthelp.com.ua/uk/perevod/ispanskiy

 • Українська.

  Часто в перекладі на українську або з української можна зіткнутися з непередбаченими складнощами, проте для команди StudentHelp немає нічого неможливого. Щоб переконатися в цьому, замовляйте переклад на українську мову.

Student Help – один з найкращих сервісів, де зібрані професійні перекладачі, які володіють іноземною мовою на розмовному рівні та гарантують правильний та якісний переклад тексту на замовлення – у будь-який час, у будь-який день тижня.

4,8 5
(303 оцінки)
Оцініть сторінку

Скільки коштує переклад

Залиште заявку на сайті і протягом 15 хвилин дізнайтеся вартість Вашої роботи