- Перша стратегія глибока переробка тексту
- Друга стратегія більше викладати власних думок
- Третя стратегія кропітка унікалізація
- Четверта стратегія використовуємо матеріали, які непроіндексовані пошуковими системами
- П'ята стратегія замовляємо унікалізацію у SHC
- Чого не варто робити для обходу антиплагіату?
Найскладніше при написанні будь-якої роботи (реферату, курсової, дипломної роботи та інше) – це зробити так, щоб унікальність тексту відповідала вимогам викладача/кафедри. Найчастіше унікальність тексту повинна бути не менше 70%, але іноді і для досягнення показника в 50% доводиться добряче попотіти, не кажучи вже про випадки, коли викладач просить 80%+.
Цікаво, хто придумав ці вимоги? Так хочеться висловитися йому в обличчя все, що у тебе на душі, коли, наприклад, пишеш дипломну роботу з права з вимогою унікальності 70% мінімум, а перефразувати законодавство нелегко. У цій статті Ви зможете дізнатися декілька цікавих і корисних методів, як можна підвищити унікальність своєї роботи.
Перша стратегія – глибока переробка тексту
Мабуть, найбільше часу можна витратити, якщо писати саме таким способом. Іншими словами, Вам доведеться практично всі речення перефразувати своїми словами (пам'ятаєте, як у школі писали перекази?), залишивши недоторканими тільки цитати, визначення, інформацію з офіційних джерел законодавства. Але в цьому способі є і один величезний плюс – таким чином написати роботу можна навіть з одного-двох взятих джерел.
Друга стратегія – більше викладати власних думок
При написанні роботи таким методом необхідно використовувати мінімум інформації, скопійованої з інших джерел, їх можна використовувати лише для того, щоб підтвердити свою позицію або в якості прикладу. Після того, як вставите в роботу частину інформації з інтернету/книги, ретельно її проаналізуйте і напишіть свою точку зору, зробіть свої висновки із взятої теми. За допомогою даного способу підвищення унікальності тексту Ви зможете з упевненістю обійти такі програмки, як Text.ru, Antiplagiat.ru і Content-Watch, адже чим більше власних висновків, тим більше унікальність. З допомогою цих двох стратегій Ви зможете БЕЗКОШТОВНО підвищити унікальність своєї роботи. Роботи попереду багато, але результат того вартий.
Третя стратегія – кропітка унікалізація
Ця стратегія чимось схожа на першу, але трошки відрізняється від неї. У цьому випадку підвищити унікальність тексту можна за допомогою епітетів, синонімів (до речі, існують онлайн-синонімайзери для цих цілей), перестановкою слів у реченні, речень в абзацах або змінивши структуру самого тексту.
Іншими словами, цей спосіб можна назвати рерайтинг, в цьому випадку унікалізація є поверховою.
З одного боку, цей спосіб виглядає досить легким, але не так то було насправді. Ви ж не будете кожне слово замінювати на синоніми, вставляти безліч епітетів і інше при написанні, наприклад, якої-небудь наукової роботи, де потрібна строго наукова термінологія?! В іншому випадку крім сміху у викладача така робота не викличе, мабуть, ніяких інших емоцій. Ну ще, правда, це може його розсердити. До того ж програми, на яких перевіряється унікальність тексту, з кожним днем стають все «розумніші» і все легше обчислюють відрерайчений текст.
Для того, щоб унікальність тексту підходила під вимоги, якогось одного способу її підвищення мало, краще всього їх комбінувати. Це хоч і не дуже легко, та й затратно по часу, але з цим може впоратися практично будь-який учень/студент, у якого є хоч трохи терпіння.
Четверта стратегія – використовуємо матеріали, які непроіндексовані пошуковими системами
В даному випадку невдача може спіткати лише тоді, якщо Ваш викладач дуже добре знає цей матеріал (статтю/дисертацію). Метод класний, але в цілях безпеки краще інформацію компонувати не з одного джерела. Розберімося, де можна взяти такий матеріал? Для цього можна використати літературу з іноземних сайтів, дипломні або дисертації з платного контенту, роботи з оффлайнових бібліотек та інше.
У цьому випадку необхідно враховувати те, що така програма, як Antiplagiat.ru перевіряє текст не тільки по сторінках, які проіндексовані пошуковими системами Google і Yandex. Вона перевіряє так само по базах, в яких містяться наукові матеріали.Так що необхідно пам'ятати, що, якщо Ви знайшли необхідну інформацію в бібліотеці свого ВУЗу, її просто скопіювати недостатньо – потрібно вміти зробити якісний рерайт тексту, щоб обійти антиплагіат.
П'ята стратегія – замовляємо унікалізацію у SHC
Якщо перед Вами постала задача підвищити унікальність тексту, то необхідно визначитися, чим Ви готові пожертвувати, часом та грошима? Якщо часом – можете використовувати будь-яку з перерахованих вище стратегій, навіть їх комбінацію. А якщо ж Вам простіше заплатити – зверніться до платних сервісів. При замовленні всієї роботи під ключ вартість буде вище, а якщо Ви вже маєте свої напрацювання і потрібно тільки підвищення унікальності – це допоможе трохи зекономити.
Якщо у Вас зовсім не залишилося часу і сил, то можна підвищити унікальність свого тексту до необхідного рівня, використовуючи такі послуги, як, наприклад, https://plagiant.ru/?p=328.
Чого не варто робити для обходу антиплагіату?
Як ми говорили вже, програми антиплагіату з кожним днем стають все розумнішими і можуть з легкістю знайти підступ, якщо хтось хоче їх обдурити. На сьогодні досить часто для підвищення унікальності тексту студенти роблять величезну помилку, якщо намагаються вдатися до наступних способів:
- використання онлайн-синонімайзерів (ні, їх можна використовувати, головне уважно читати те, що в підсумку вийшло, щоб не було нечитабельної нісенітниці);
- заміна символів на англійські (латинські) - програма це підкреслює і ваш керівник, ймовірно, дуже розсердиться, якщо побачить таке махлювання;
- вставка прихованого тексту (хоч і рідко, але є «унікуми», хто здогадується так вчинити, а потім бідкається «чому мою роботу повернули?).
Отже, якщо ви і хочете обійти антиплагіат, то робіть це з розумом і все буде відмінно!