Біологічні та екологічні особливості тигрів
Курсовая работа Биология
Біологічні та екологічні особливості тигрів
Язык: Украинский
Количество страниц: (30)
Добавлено: 28 января
Уникальность
etxt
73%
1.1.Загальна характеристика
Тигр (лат. Panthera tigris) — вид хижих ссавців сімейства котячих, один з чотирьох представників роду пантера (лат. Panthera), який відноситься до підродини великих кішок. Слово «тигр» походить від грец. τίγρις, зі значенням «гострий; швидкий».
Серед представників цього виду зустрічаються найбільші тварини сімейства котячих. Тигр є одним з найбільших наземних хижаків, поступаючись по масі лише білому і бурому ведмедям. Виділено дев'ять підвидів тигра, з яких до початку XXI століття збереглися лише шість — загальне поголів'я порядку 4000-6500 особин[, з них найбільш численним є бенгальський тигр (номінативний підвид), що становить 40 % від всієї популяції [15, c.35].
Тигр (Panthera tigris) — один з найкрасивіших тварин на Землі, найбільший представник котячих. Царствений мисливець, найпотужніший з усіх хижаків, тигр є символом сили і гідності. Тигр – хижак-одинак, пристосований до будь-яких кліматичних умов, і
Показать еще
ВСТУП

Акуальність роботи. Важко знайти на Землі звіра, який був би так само могутній і спритний, красивий і безстрашний і так широко відомий людям усіх континентів. Як тигр. Тигр – один з найбільших наземних хижаків нашої планети.
Зоологи-систематики відносять тигра до загону хижих, сімейства котячих, роду пантер. Найближчі родичі цієї самої великої і сильної на нашій планеті кішки – лев, барс (леопард або пантера) і ягуар. Всі вони схожі великими розмірами і будовою тіла, формою черепа і навіть однаковим диплоїдним числом хромосом (38). Здатні вони між собою і схрещуватися, хоча гібридне потомство, має схожість з обома батьками, але більші за розмірами, що представляє щось середнє між батьками по конструкції тіла і забарвленням, виявляється безплідним.
Ще на початку нашого століття тигр був поширений на значній частині Азії – від Каспійського моря до Японського, від Приамур'я до Індонезії. Посилене переслідування і необмежена полювання на тигрів призвели до різкого скорочення
Показать еще
ЗМІСТ
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ОСОБЛИВОСТІ БІОЛОГІЇ ТИГРІВ……………………5
1.1.Загальна характеристика 5
1.2.Поширення та класифікація 9
1.3.Особливості будови 11
РОЗДІЛ 2.ОСОБЛИВОСТІ ЕКОЛОГІЇ ТИГРІВ………………….17
2.1.Характеристика представників 17
2.2.Особливості екології 20
ВИСНОВКИ 27
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 29
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Акимушкин И. И. Исчезающие животные («Красная книга»). – М.: Знание, 2006. – 453 с.
2. Банников А.Г., П.А. Генкель, “Растения и животные” детская энциклопедия, Москва “Педагогика” ,2007 447 с.
3. Барков А.С., Шустова И.Б. “Большой атлас животных”, “РОСМЭН”, 2008, 467 с.
4. Березина М. Ф., Богатырева Е. Л., Бурмистрова Л. Л. Мир животных: научно-популярное издание для детей. – М.: ЗАО Росмэн-Пресс, 2008. – 308 с.
5. Биологический энциклопедический словарь под редакцией М. С. Гилярова и др., М., изд. Советская Энциклопедия, 1989. – 610 с.
6. Дунишенко Ю.М., Куликов А.Н. Главная кошка Земли. - Хабаровск. - 2014. - 150 с.
7. Энциклопедия для детей. Птицы и звери. Глав. ред. В.А. Володин, вед. ред. Г.Е. Вильчек -М.:Аванта,2003. – 134 с.
8. Козлов М.А. „ Биология. Животные.” учебник для 7-8 классов, Москва “Просвещение” ,2005, 256 с.
9. Корытин С. А. Поведение и обоняние хищных
Показать еще
offer
Закажи уникальную работу сейчас
и получи скидку 30 грн
Получить бонус
Узнать стоимость работы