Практика педагогічна в ДНЗ
Звіт з практики Педагогіка
Практика педагогічна в ДНЗ
Мова: Українська
Кількість сторінок: (37)
Додано: 6 лютого
Під час проходження практики в ___, разом з вихователем, ми провели сценарії таких заходів, як «Піжамна вечірка», «День народження».
Під час проходження практики в _____ разом з вихователем ми провели конспект режимних моментів в середній групі в першу половину дня.
Конспект проведення режимних процесів в 1 половині дня в групі включає (ранковий прийом, умивання, годування, підготовка до прогулянки (одягання), повернення з прогулянки (роздягання), підготовка до сну і вкладання спати).
Під час проходження практики у ____ разом з вихователем ми розробили консультацію для батьків: "Адаптація дітей до дитячого садочка". Консультація була проведена з батьками наймолодших вихованців дитячого садку
На першому тижні проходження практики я ознайомилася з документацією організаційно – методичної практики та вимогами до її ведення. Складала індивідуальний план на період проходження організаційно – методичної практики. Познайомилась з завідувачем, вихователем-методистом та педагогічним колективом ДНЗ. Ознайомилась з кадровим забезпеченням дошкільного навчального закладу, документацією щодо посадових обов'язків працівників дошкільного навчального закладу:
щоденник
індивідуальний план
звіт
робочі записи
протокол режимних моментів
проведення заходів
бесіда із батьками
психолого-педагогічна характеристика учня
offer
Замов унікальну роботу зараз
і отримай знижку 30 грн
Отримати бонус
Дізнатися вартість роботи