Кримінально-правова характеристика зайняття гральним бізнесом
Курсова робота Кримінальне право
Кримінально-правова характеристика зайняття гральним бізнесом
Мова: Українська
Кількість сторінок: (30)
Додано: 13 грудня 2019
Унікальність
antiplagiatru
28%
Робота виконана у 2016 році.
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ ДОСЛІДЖЕННЯ
Сучасний стан економічного розвитку в Україні, вседозволеність азартних ігор упродовж тривалого часу та відсутність їх ефективного правового регулювання, зумовили активність участі населення в азартних іграх як єдиній можливості отримати значні грошові кошти, не докладаючи великих зусиль. Доступність різних видів ігор – від гральних автоматів на кожній вулиці до елітних казино – призвела до формування у частини населення стійкої психічної залежності від гри, що завдавало великої шкоди як окремій людині, так і суспільству й державі.
Зважаючи на суспільну небезпеку безконтрольного грального бізнесу, Законом України “Про заборону грального бізнесу в Україні” від 15 травня 2009 року № 1334-VI в Україні заборонено гральний бізнес та участь в азартних іграх. Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні” від 22 грудня 2010 року №
Показати ще
ВСТУП 3
Розділ 1. Генезис кримінальної відповідальності за зайняття гральним бізнесом 5
Розділ 2. Юридичний аналіз складу злочину зайняття гральним бізнесом за Кримінальним кодексом України
2.1.Об’єкт злочину 15
2.2.Об’єктивна сторона злочину 17
2.3 Суб’єктивна сторона злочину 18
2.4.Суб’єкт злочину 19
Розділ 3. Кваліфікуючі ознаки складу злочину та його відмінність від суміжних складів 21
Висновки 24
Список використаних джерел 26
1. Правова доктрина України: у 5 т. / В.Я. Тацій, В.І. Борисов, В.С. Батиргареєва та ін.; за заг. ред. В.Я. Тація, В.І. Борисова. – Х.: Право, 2013. – Т. 5: Кримінально-правові науки в Україні: стан, проблеми та шляхи розвитку. – 1240 с.
2. Петричко Н.О. Незаконні азартні ігри: кримінально-правове та кримінологічне дослідження: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. юрид. наук: спец. 12.00.08 / Н.О. Петричко; Київський національний університет внутрішніх справ. – К., 2010. – 20 с.
3. Про застосування судами законодавства про відповідальність за втягнення неповнолітніх у злочинну чи іншу антигромадську діяльність: постанова Пленуму Верховного Суду України від 27 лютого 2004 року № 2 // Вісник Верховного Суду України. – 2004. – № 4. – С. 16–19.
4. Статистична звітність форми № 1 (місячна) «Єдиний звіт про кримінальні правопорушення» [Електронний ресурс] // Офіційний веб-портал Генеральної прокуратури України. – Режим доступу: http://www.gp.gov.ua
5. Статистична звітність
Показати ще
offer
Замов унікальну роботу зараз
і отримай знижку 30 грн
Отримати бонус
Дізнатися вартість роботи